Skocz do zawartości
Fury161

Karta graficzna tylko do CS:GO...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Muszę zakupić jakąś kartę graficzną,która będzie służyc tylko do gry w CS:GO.Może być nowa,może i być używana.Kwota jaką chciałbym wydać to max.400zł,ale mniej będzie mile widziane.

Oto konfiguracja komputera:

CPU:Intel i3-3240

Pamięć RAM 8GB DDR3

Zasilacz 450W,Aerocool VP-450

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Fury161

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Właśnie cały czas przeglądam,i czytam na temat owego GT 1030,i generalnie wychodzi,że w CS:GO dobrze sobie radzi.

@Phill76

Raczej nie jestem zainteresowany,bo kartę chciałbym zamówić jutro.Niemniej jeszcze raz dzięki za fatygę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć daj znać na jakich ustawieniach grasz i jaki fps osiągasz, mam chyba zbliżony wydajnościowo procesor (xeon e5430@3.2Ghz) i właśnie myślę nad zmianą bo mam staruszka gf 9600 gt

sorry że pod temat się podpinam ale ma sens kupno gf 1030/750ti? do mojego konfigu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

@Garfield

Karta doszła.Wczoraj zagrałem kilka meczy,i niestety,szału nie ma.Wydaje mi się,że Valve chyba zrobiło jakieś aktualizacje podczas mojej pół rocznej absencji,które to podniosły nieco wymagania sprzętowe samej gry.Tak mi się wydaje,bo to dziwne,że na lepszej karcie nie było żadnej poprawy względem starego Radeona HD4870.

Co do samych wyników(ilość FPS mierzyłem komendą net_graph1) :

Dodam jeszcze,że posiadam monitor 19" ,panoramiczny,w natywnej rodzielczości 1440x900

1)1440x900,ustawienia średnie ,antyaliasing  8x ilość FPS:140-50 (minimalna ilość była chwila i występowała podczas "akcji"

2)1440x900,ustawienia niskie,antyaliasing wyłączony, FPS:200-60

3)Testowałem też na niższych rozdzielczościach ekranu,ale...różnic wielkich nie było(jesli chcesz,mogę Ci dokładniej podać)

W końcu zostawiłem to 1440x900,ale wszystko na LOW.Niestety,nie jestem zadowolony,te spadki chwilowe do 60 powodują przycinki(wówczas też wartość var się podwyższa).

Dziś pożyczam od znajomego znacznie mocniejszy komputer,i na nim zagram kilka meczy.

W każdym razie karta idzie do zwrotu,i wezmę 1050.

Jakbyś chciał jeszcze o coś zapytać,to pisz śmiało.

 

Edytowane przez Fury161

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...