Skocz do zawartości
achron

Laptop multimedialny ok 3,5 tys. zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem zakupić nowy laptop, który posłuży kilka lat.

1. Mężczyzna, 50 lat, zakup prywatny - nie na firmę.

2. Laptop z systemem.

3.  Matryca 15,4"- 15,6”

4. Laptop z SSD nie mniejszym niż 256 GB (najchętniej PCIe NVMe - ponoć jest najwydajniejsze). Może mieć dodatkowy dysk HDD.

5. Orientacyjną kwotę podałem w temacie - mogę dołożyć o ile to ma sens. Mam zamiar używać go przez kilka lat. Z zakupem mogę poczekać.

6. Jakość wykonania jest dla mnie ważna.

7. IPS najchętniej matowy, będzie podłączony do zewnętrznego monitora (dość często)

8. Będzie używany w pomieszczeniach zamkniętych, przeważnie na biurku w Polsce.

9. Gry o niskich wymaganiach (przeglądarkowe).

10. Multimedia, internet, praca biurowa, obróbka (amatorska) zdjęć.

11. Tak jak napisałem laptop ma być na kilka lat. Jestem laikiem i nie bardzo wiem co w przyszłości może przydać się.

12. Laptop stonowany, nie mający wyglądu gamingowego. Czytałem o problemach z gwarancją - dlatego myślałem o Dellu albo Acerze bo chyba mają najsprawniejszy serwis i dobre warunki gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można rozważyć np:

https://www.x-kom.pl/p/358268-notebook-laptop-156-dell-vostro-5568-i5-7200u-8gb-1281000-10pro-940mx-fhd.html -bez napędu , lekki, poręczny , przyzwoita grafika dedykowana , niezła bateria i czas pracy na niej ,

lub

https://www.x-kom.pl/p/407954-notebook-laptop-156-dell-vostro-3578-i5-8250u-8gb-256-10pro-r5-fhd.html

256GB SSD + napęd optyczny , słabsza bateria...

3 lata bezproblemowej GW dla serii VOSTRO.

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...