Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dab1

Czy warto wymienić s7 edge na pocophone f1 (6/64)?

Polecane posty

Jeżeli nie to jestem otwarty także na inne propozycje do 2000 zł. 

www.telepolis.pl/forum/ tam dowiesz się wszystkiego. Mam nadzieje, że pomogłem. :)

A więcej szczegółów podasz? Do czego używasz smartfona głównie? Na czym Ci zależy? Jeśli liczysz na jakiś potężny przyrost wydajności to nie warto. Jest to jednak mocno budżetowy flagowiec. Dopiero wchodzi na rynek, więc warto zaczekać z miesiąc, dwa, jak się przyjmie, jakie będą jego wady, zalety. Rynek oceni :-)
Lekko ponad 2000 zł można kupić również świetny Galaxy S8, jednak przechodzenie na niego z S7 Edge też nie jest świetnym pomysłem, wzrost wydajności nie będzie duży.

Dlatego s7 edge to dzisiaj doskonały wybór, o ile kupi się w rozsądnej cenie.

• Upvote 1

Dnia 29.08.2018 o 18:03, Opie89 napisał:

A więcej szczegółów podasz? Do czego używasz smartfona głównie? Na czym Ci zależy? Jeśli liczysz na jakiś potężny przyrost wydajności to nie warto. Jest to jednak mocno budżetowy flagowiec. Dopiero wchodzi na rynek, więc warto zaczekać z miesiąc, dwa, jak się przyjmie, jakie będą jego wady, zalety. Rynek oceni :-)
Lekko ponad 2000 zł można kupić również świetny Galaxy S8, jednak przechodzenie na niego z S7 Edge też nie jest świetnym pomysłem, wzrost wydajności nie będzie duży.

Niewielki wzrost wydajności to jedno, a po drugie utrata na jakości aparatu, wytrzymałości (poco jest głównie plastikowy), brak NFC i IP68. Według mnie słaby pomysł.

Zamiana na poco z pewnością nie ma żadnego sensu. Jeśli jesteś zadowolony z S7, to bierz S8, można go kupić w normalnych sklepach za mniej niż 2 tysie.

Jeśli jednak wolałbyś zmienić na coś innego to masz LG V30 - tyle, że nie jest on najnowszy. Jest też xiaomi Mi Mix 2S.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.