Skocz do zawartości
dab1

Czy warto wymienić s7 edge na pocophone f1 (6/64)?

Rekomendowane odpowiedzi

A więcej szczegółów podasz? Do czego używasz smartfona głównie? Na czym Ci zależy? Jeśli liczysz na jakiś potężny przyrost wydajności to nie warto. Jest to jednak mocno budżetowy flagowiec. Dopiero wchodzi na rynek, więc warto zaczekać z miesiąc, dwa, jak się przyjmie, jakie będą jego wady, zalety. Rynek oceni :-)
Lekko ponad 2000 zł można kupić również świetny Galaxy S8, jednak przechodzenie na niego z S7 Edge też nie jest świetnym pomysłem, wzrost wydajności nie będzie duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2018 o 18:03, Opie89 napisał:

A więcej szczegółów podasz? Do czego używasz smartfona głównie? Na czym Ci zależy? Jeśli liczysz na jakiś potężny przyrost wydajności to nie warto. Jest to jednak mocno budżetowy flagowiec. Dopiero wchodzi na rynek, więc warto zaczekać z miesiąc, dwa, jak się przyjmie, jakie będą jego wady, zalety. Rynek oceni :-)
Lekko ponad 2000 zł można kupić również świetny Galaxy S8, jednak przechodzenie na niego z S7 Edge też nie jest świetnym pomysłem, wzrost wydajności nie będzie duży.

Niewielki wzrost wydajności to jedno, a po drugie utrata na jakości aparatu, wytrzymałości (poco jest głównie plastikowy), brak NFC i IP68. Według mnie słaby pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiana na poco z pewnością nie ma żadnego sensu. Jeśli jesteś zadowolony z S7, to bierz S8, można go kupić w normalnych sklepach za mniej niż 2 tysie.

Jeśli jednak wolałbyś zmienić na coś innego to masz LG V30 - tyle, że nie jest on najnowszy. Jest też xiaomi Mi Mix 2S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2018 o 18:55, sekus napisał:

Niewielki wzrost wydajności to jedno, a po drugie utrata na jakości aparatu, wytrzymałości (poco jest głównie plastikowy), brak NFC i IP68. Według mnie słaby pomysł.

zapomniałeś jeszcze zareklamować swój sklep..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...