Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum. Wcześniej zaglądałem raczej jako gość jednak teraz borykam się z problemem i jestem zmuszony stworzyć ten wątek.
Musimy dostarczyć do klienta 4 komputery AiO Lenovo v410z, którym trzeba dołożyć pamięci. Aktualnie posiadają 256 GB dysk SSD na złączu M2. Chcieliśmy rozszerzyć pamięć o dodatkowy dysk SSD o kolejne 256 GB, aby spełniały specyfikację klienta. MoBo jest do tego przygotowane bo Lenovo sprzedaje też te komputery w konfiguracji z 1TB hdd. Posiada jednak specyficzne złącze sata-zdjęcie poniżej. Jest zwykły kabelek sata obok tego jest malutka złączka opisana na płycie jako HDD_PWR. Odnalazłem, że kabel ten ma oznaczenie 00XL372. Jednak w Polsce jest praktycznie nie do dostania (kontaktowałem się z dystrybutorem lenovo(DigitMedia) a oni z serwisem (CompSA) jednak nikt nie posiada takich kabli na stanie. Sprawa jest pilna więc raczej nie bardzo wchodzi w grę ściąganie tego z zagranicy bo mamy czas do piątku. Pytanie do Was, drodzy forumowicze:
Czy spotkaliście się już kiedyś z takim złączem? Może jest jakiś zamiennik bardziej ogólnodostępny? Może sugerujecie jakieś alternatywne rozwiązanie? Dodatkowe dyski SSD 2,5" są już kupione więc raczej odpada wymiana tej pamięci, która jest na 512 bo zjedzą nas koszty. Poza tym nie bardzo będzie czas na instalowanie systemu na wszystkich tych komputerach.

IMG_20180827_161727.jpg
IMG_20180827_161735.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...