Jump to content
Bliss

Obudowa do 400zl

Recommended Posts

Szukam obudowy w kwocie 200-400zl.

Główne wymagania to  :

Bardzo ładny, raczej minimalistyczny i solidny wygląd.

Stosunkowo niewielkie wymiary przy zachowaniu akceptowalnej ilości miejsca w środku.

Podzespoły i8400/16gb ram/SSD/ karta graficzna czeka na wymianę na coś z następnej nadchodzącej generacji kart.

Co polecacie?

Fractal Define S  lub Thermaltake Suppressor F31(3 kg cięższa od Fractala) ale trochę wymagania masz przeciwstawne pojemna i jednocześnie nie za wielka obudowa.Akceptowalna ilość miejsca w środku to raczej każdy ma inne oczekiwania.Ja bym wybrał Fractala.Miałem pecha bo wcześniej była tylko z plexą a ja szukałem czegoś z TG więc skończyłem z Gladiusem M 35 TG.Idealna nie jest jeśli chodzi o przestrzeń w trakcie montażu ale może to ja mam za wielkie łapska.Nawet taki szczegół się liczy jak widać :-)

• Upvote 1

1 godzinę temu, Kronan napisał:

Fractal Define S  lub Thermaltake Suppressor F31(3 kg cięższa od Fractala) ale trochę wymagania masz przeciwstawne pojemna i jednocześnie nie za wielka obudowa.Akceptowalna ilość miejsca w środku to raczej każdy ma inne oczekiwania.Ja bym wybrał Fractala.Miałem pecha bo wcześniej była tylko z plexą a ja szukałem czegoś z TG więc skończyłem z Gladiusem M 35 TG.Idealna nie jest jeśli chodzi o przestrzeń w trakcie montażu ale może to ja mam za wielkie łapska.Nawet taki szczegół się liczy jak widać :-)

Biorę dokładnie te same budy pod uwagę z przewagą Fractal bo wypada lepiej z temperami w testach.

• Upvote 1