Skocz do zawartości
Bliss

Obudowa do 400zl

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam obudowy w kwocie 200-400zl.

Główne wymagania to  :

Bardzo ładny, raczej minimalistyczny i solidny wygląd.

Stosunkowo niewielkie wymiary przy zachowaniu akceptowalnej ilości miejsca w środku.

Podzespoły i8400/16gb ram/SSD/ karta graficzna czeka na wymianę na coś z następnej nadchodzącej generacji kart.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Fractal Define S  lub Thermaltake Suppressor F31(3 kg cięższa od Fractala) ale trochę wymagania masz przeciwstawne pojemna i jednocześnie nie za wielka obudowa.Akceptowalna ilość miejsca w środku to raczej każdy ma inne oczekiwania.Ja bym wybrał Fractala.Miałem pecha bo wcześniej była tylko z plexą a ja szukałem czegoś z TG więc skończyłem z Gladiusem M 35 TG.Idealna nie jest jeśli chodzi o przestrzeń w trakcie montażu ale może to ja mam za wielkie łapska.Nawet taki szczegół się liczy jak widać :-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kronan napisał:

 Fractal Define S  lub Thermaltake Suppressor F31(3 kg cięższa od Fractala) ale trochę wymagania masz przeciwstawne pojemna i jednocześnie nie za wielka obudowa.Akceptowalna ilość miejsca w środku to raczej każdy ma inne oczekiwania.Ja bym wybrał Fractala.Miałem pecha bo wcześniej była tylko z plexą a ja szukałem czegoś z TG więc skończyłem z Gladiusem M 35 TG.Idealna nie jest jeśli chodzi o przestrzeń w trakcie montażu ale może to ja mam za wielkie łapska.Nawet taki szczegół się liczy jak widać :-)

Biorę dokładnie te same budy pod uwagę z przewagą Fractal bo wypada lepiej z temperami w testach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...