Skocz do zawartości
Hardkor321

Zestaw do 1500 (nowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zestawu do 1500 zł. Bez napędu, bez obudowy. Można lekko przekroczyć jak da to mocny wzrost wydajności. Ewentualnie mogą do niego dla zmniejszenia ceny wsadzić swoje aktualne RAMY (ddr 3, razem mam 8 gb 1333 mhz, kingston blue), a dokupic nówki do swojego (bo i tak miałem rozbudować ram).
 

Zastosowanie komputera:gry

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1500

Kiedy zamierzasz kupić komputer? W pon/wt muszę zamówić części

Których części potrzebujesz?: (Sama buda, bez obudowy i napedu

Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 1680x1050, nie zamienie

Specjalne wymagania: Nie

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Napęd BLue Ray oraz jakas stara obudowa (lepszej mi nie trzeba)

Własna propozycja zestawu: 

Inne: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nowy sprzęt, z DDR3 może być ciężko. W takiej cenie nie liczyłbym na jakiegoś potwora wydajności.

Ryzen 5  2400G, MB  B350, 2x4GB 3000, HDD 1TB i PSU 450W to będzie jakieś 1600PLN. Nieznacznie droższy, ale zdecydowanie lepszy jeżeli chodzi o gry, będzie Pentium G5400, MB H310, 2x4GB 2400, RX 560 2GB, HDD 1TB, PSU 450W. Ale to już prawie 1700 będzie.

Może jednak weżmiesz pod uwagę używki z gwarancją?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...