Skocz do zawartości
davidian

Problem z kartą GTX 760 Palit Jet Stream

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z kompem, przejdę do meritum.
Wczoraj wieczorem w czasie użytkowania kompa nagle maszyna się zrestartowała a wiatrak od karty graficznej ustawił się w tryb "huraganowy" na monitorze cały czas info brak sygnału a wentylatory na karcie pracują na maksymalnych obrotach za każdym uruchomieniem. Po restarcie wyłączyłem kompa i sprawdziłem kartę nie była gorąca ba nawet ciepła nie była.
Karta nie była katowana chodziła na ustawieniach standardowych.
Teraz pytanie czy padła karta czy padł port PCI na płycie. Po uruchomieniu na karcie z płyty w menadżer urządzeń GTX jest niewykrywany
Reszta komponentów działa - przepięcie na kartę graficzną z płyty głównej test pozytywny system, wstaje obraz jest praca komputera stabilna.
Czy jest jakaś nadzieja dla karty graficznej (jest to GTX760 Palit), czy raczej szykować kasę na nową? Dzisiaj odstawię kompa do serwisu ale może ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? W co teraz zainwestować (komp ma około 4/5 lat więc trochę wyszedłem z obiegu) Budżet powiedzmy do 1k.

btw. wymontowałem kartę i zamontowałem raz jeszcze ale bez efektu, dzień wcześniej odświeżałem kompa odkurzając go (ale w sobotę i prawie całą niedziele pracował ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...