Skocz do zawartości
Liut

Problemy z wersją windows 64 bit

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie od jakiegoś czasu próbuję zainstalować windows 64 bit na komputerze MacPro z 2008. Na stronie apple jest napisane iż owy komputer jest kompatybilny z wersją 64 bitową zarówno jak i procesor. Próbowałem vista, 8.1 pro, 7 pro i windows update oczywiście z legalnych źrodeł

Próbowałem z boot camp jak i z biosu 

Największy postęp był gdy podczas uruchamiania komputera trzymałem alt ( nie wiem jak się to nazywa ale są tam dyski), pojawia się wtedy możliwość wybrania dysku...

No więc wybrałem płytę instalacyjną przytrzymałem przyciski "1" oraz klikałem najszybciej jak potrafię przycisk "return" 
Po wszystkim zatrzymałem się na momencie takim jak na zdjęciu 
wybrany jest dysk pierwszy ale nic więcej przy tym moja klawiatura jest bezużyteczna 

Mam nadzieję że wśród was znajdzie się osoba lub osoby które pomogą mi roziązać mój problem 

Z góry dziękuję.

41363534_692315901147480_4968142057450242048_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz podłączoną myszkę kiedy instalujesz Wondowsa?Podobno bywa taki problem że myszka połączona poprzez USB blokuje botowanie Win 7 na Macach.Nie wiem dlaczego tak się zdarza.Nie wiem czy u ciebie to zatrybi ale warto spróbować.

I jeszcze jedna sprawa.Może się wyłożę na tym ale nie napisałeś czy masz zainstalowany system od Apple Mac OS X 10.5 Leopard lub wyżej na Macu.Instalacja poprzez boot camp ma takie wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...