Skocz do zawartości
jjey225

Honor 6 - biały ekran przy włączaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, otóż 2 dni temu po tym jak mój telefon sam się wyłączył (przez niski poziom baterii) to po jego próbie ponownego włączenia ekran cały czas świeci się na biało. Dioda na przodzie mruga w sekwencji: R G G G R G G G R G G G [R-czerwony ; G-zielony] a potem przestaje dziać się cokolwiek. Gdy przytrzymuje wszystkie przyciski (Vol+, Vol-, PowerButton) udaje się wejść do EMUI, ale wyświetla on komunikat o braku nowych aktualizacji i każe nacisnąć PowerButton by wyjść (wyłączyć urządzenie). Jeśli podłącze komórkę do komputera po kablu USB i przytrzymam Vol- i PowetButton odpala się "FASTBOOT&RECOVERY MODE" z napisem ""PHONE Locked". Pobrałem HiSuite i próbowałem uruchomić Przywracanie systemu, ale aplikacja wyrzuca błąd iż urządzenie nie jest obsługiwane (mimo wszystko po tej operacji na ekranie telefonu poniżej wyświetla się "recovery mode enter...").

Nigdy nie root'owałem tego telefonu i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło. Macie jakiś pomysł co mogę z tym zrobić? Aktualnie szukam w internecie firmowego software'u EMUI 2.3 przy wrzucić go na kartę i odpalić aktualizację, ale nie mogę znaleźć. Udało mi się dokopać do jakiegoś aktualizacji z regionem rosyjskim i EMUI 3.0 ale nie chce tego instalować.

Mój model to dokładnie: Huawei HONOR 6 - L04, Android 4.4.2 KitKat, EMUI 2.3.

W okolicy nie mam żadnego serwisu i chce to naprawić na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek to proponuję zrobić hard reset fonu , jak to nie pomoże to albo serwis albo próba slfashowania fona .

Wciskasz Volume UP i przycisk power aż do momentu kiedy się pojawi logo robocika , używając klawiszy głośności nawigujesz po menu i szukasz opcji wipe data/factory reset , zatwierdzasz przyciskiem power , potem jeszcze raz potwierdzasz zaznaczając klawiszami głośności napis Yes i wciskasz przycisk power .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymywałem Vol+ i Power przez 2 minuty i nie było żadnej reakcji. Komórka tylko się włączyła, a ekran dalej świecił się na biało i diody mrugały. Jedyne co działa to naciśnięcie wszystkich przycisków naraz - przechodzi do EMUI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...