Skocz do zawartości
Gość

Wymiana procesora w laptopie.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, barwniak napisał:

Nic się nie bój, byle dobra pasta, drożny układ chłodzenia i byle laptop wystartował z nowym CPU.

Do tego są potrzebne testy.

a co myślisz o i5 580 m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, byle wystartował. Ale tak jak Ci pisałem. Znajdź na Allegro sprzedawcę firmę który ma kilka CPU wchodzących w grę, kup wszystkie. Masz 14 dni na odesłanie tych co nie odpalą lub niższych modeli od tego co Ci zadziała.

Lepiej od jednego sprzedawcy, bo koszt wysyłki ponosisz jeden raz :)

Edytowane przez barwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, barwniak napisał:

Czemu nie, byle wystartował. Ale tak jak Ci pisałem. Znajdź na Allegro sprzedawcę firmę który ma kilka CPU wchodzących w grę, kup wszystkie. Masz 14 dni na odesłanie tych co nie odpalą lub niższych modeli od tego co Ci zadziała.

Lepiej od jednego sprzedawcy, bo koszt wysyłki ponosisz jeden raz :)

Ok a w kwestii ramów na przyszłość to te będą kompatybilne? https://allegro.pl/listing?string=8GB GOODRAM 2x4 GB SODIMM DDR3 PC3-8500 1066MHz L7&order=m&bmatch=baseline-ele-1-5-0725

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, barwniak napisał:

Pewnie, że działa w Chrome zmienia domyśle kodek VP9 na H264, którego dekodowanie wspiera Inte HD które masz ;)

No to teraz jak zostawisz wideo FHD tak aby sobie leciało to na ile jest CPU?

wszystko chodzi sprawnie a uzycie cpu to 85-93% natomiast pamięci 80 % przy 7 kartach w EDGE.

Przy 4 kartach 30 %.

Pobrałem sobie w Mozilli bo wiem ze Chrome ma chrapkę na RAM zawsze :D

Edytowane przez seban1238

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...