Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam otóż taki problem ze przy obciązeniu grą gaśnie mi ekran i brak sygnału i słychać zwieche dzwięku,dzieje sie to randomowo,czasami odrazu a czasami po kilku godzinach gry.Miałem taki sam problem wcześniej ale wyskakiwal do pulpitu i "sterownik ekranu przestal działać..."(możecie sprawdzić moje poprzednie posty).Obstawiałem kartę graficzną,lecz zmienilem ją na nową taki sam model i jest dalej to samo.Były wgrywane stery różne,DDU,obnizanie taktowań,napięcia,zasilacz mierzony,sterowniki czy sie nie gryzą,wszystko.

Teraz pytanie wlaściwe:Czy to wina płyty głównej?Bo przyznam ze jak do mnie przyszła to poprawiłem odstępy między kilkoma pinami bo sie stykały,ale żaden nie byl wygięty,ani wyłamany.Czy to możliwe ze przyczyną tego są piny,lub coś z PCI-E?Proszę o szybką odpowiedz,bo licytuję wlasnie płytę główną i niewiem czy oplaca mi się zmieniać,jeżeli to wina czegos innego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić wizualnie kondensatory na płycie, profilaktycznie wymień pastę termoprzewodzącą na cpu, sprawdź stan chłodzenia gpu, dobrze by było sprawdzić jego temperatury podczas obciążenia.

Sprawdź także zasilacz pod obciążeniem miernikiem.

Do memtesta i hdtune ja bym do dołożył OCCT.

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...