Skocz do zawartości
kawola223

Komputer + monitor 4000 - 4300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamierzam zamówić komputer do niedzieli . Ponieważ cena i5-8400 poszybowała ostaniu w górę ( od mojego ostatniego sprawdzenia różnica 200 zł) to zdecydowałem się na platformę AMD.

wstępnie złożyłem taki zestaw:

konfigurator zestawów morele

koszyk morele

wybrałem AMD ryzen 5 1600x ponieważ jest o 100 zł tańszy względem ryzen 5 1600, a chłodzenie i tak osobne kupuję.

Proszę o opinie na temat zestawu.  wyszło mi ok 4200  i nie zamierzam znaczącą zwiększać budżetu :/

 

 

Edytowane przez kawola223

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej , przy R5 1600 zmień chłodzenie na Fera 3 , a jak chcesz kręcić to jeszcze coś lepszego np. SPC Fortis / Grandis , TR Macho Rev. B czy BQ Dark Rock 3 .

SSD do zmiany , za nie wiele więcej jest sporo szybszy A-Data SX8200 240GB z protokołem NVMe .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszyk uaktualniony:

https://www.morele.net/inventory/info/fc0c04cc
 

@sdl jakieś porady względem nowego koszyka?

@reyden nie zamierzam podkręcać na początek lecz na 1600x skusiła mnie tańsza cena względem 1600..  oczywiście  dołożę do fera3..

@tesel jeżeli osoba kupująca wyrazi zgodę na zakupy w różnych sklepach to oczywiście ryzen 5 2600 kupię

 

proszę o dalsze opinie... jak z grafiką ok? .. nie zamierzam jej podkręcać ani ramu ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...