Skocz do zawartości
pawel322

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój zestaw to: i7 8700k,chłodzenie kraken x 62, płyta msi z370 gaming pro carbon,pamięć hyperx predator 2x8 3200 mhz cl 16 .zasilacz be quiet straight power 11 750W,obudowa be quiet pure base 600 ,karta graficzna 1080 Ti aorus gigabyte extreme edition 11 gb oraz dyski toshiba p300  1 tb i dysk sdd goodram cx  300  120 gb. Proszę o pomoc moje pytanie do was czy przy takiej konfiguracji w tej grze na rozdzielczosci 1920x1080 przy  60  hz czy to sa normalne fpsy. Wszystkie ustawienia ma na maksa plus  dodatkowe efekty a fps 84 do 76 a czasami spada do 68 a nawet spada w niektórych lokalizacjach do 58. Ustawienia karty gaming mode a pamieci po ustawieniu w xmp chodza na 3467 mhz procesor fabryczne ustawienia dodam ze gra jest zainstalowana na dysku hdd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam takiego sprzętu, ani tej gry. Szukałeś testów w sieci? Bo jak ja wpisałem odpowiednie pytanie TU, to wyskoczyło trochę tego. Spróbuj. Kto wie, może i u Ciebie na ekranie pojawi się odpowiedź. :)

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, edilen napisał:

Witam mam podobny sprzęt,jeżeli ci zalezy na fps wystarczy że wyłączysz w ustawieniach vsync będziesz miał ich prawie dwa razy tyle.

 

A co to ma do tematu. Gość wyraźnie podał, że ma ok 84 FPS czasem co wskazuje, że przy 60 hz'owym monitorze  ma właśnie wyłączony V-Sync. WIęc tu nie problem leży. W zasadzie to ja nie widzę żadnego problemu  tutaj. To są normalnie wartości FPS. Ta gra ma dosć spore wymagania. Zwłaszcza jak się ustawi tekstury na maxa i nawet na 1080Ti przy rozdzielczości 1920x1080 miałem FPS poniżej 60 w paru miejscach. Ustaw tekstury oczko niżej. Różnica prawie że żadna, a ilosć FPS  wzrośnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...