Skocz do zawartości
kawola223

Laptop poleasigowy do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego:

https://allegro.pl/hp-elitebook-8570p-i5-8gb-128ssd-win10-zas-i7563555202.html

Laptop w cłkiem dobrym stanie. Masz 8GB RAM, SSD, więc do wspomnianych przez ciebie zastosowań powinien starczyć na długo. Ale gwarancja 24h. :)

Większy wybór jest w modelach 14". Na przykład to:

https://allegro.pl/lenovo-thinkpad-t440p-i5-4300m-8-128-ssd-bt-kam-w7-i7458338775.html

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy C2D sobie poradzi z dzisiejszym Youtubem np. A właściwie wiem, że nie poradzi sobie. No chyba że dzisiejsze przeglądarki potrafią wykorzystać 8400M. Przydałoby się coś na core drugiej generacji. Rozsądnym minimum byłoby też raczej 4GB RAM, a SSD daje drugą młodość takim sprzętom.

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Polecam szczególnie Dell i HP, mamy w ofercie tanie laptopy poleasingowe w okolicach 800 zł, które zakładasz w całkiem dobrych parametrach i bardzo ładnym stanie. Przykłady: HP 8470p z Core i5 i 8GB pamięci ram w aluminiowej obudowie i perfekcyjnym stanie, model niezawodny i wydajny. W razie pytań zapraszam do kontaktu, wszelkie dane kontaktowe znajdziesz na taniekomputery.pl w zakładce kontakt. Serdecznie zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...