Skocz do zawartości
Wiro

Zawiesza mi komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznę od początku z 4 dni temu zacięło mi grę Rocket league no nie ważne nie mogłem nic zrobić mogłem ruszać myszka ale nie dało się Włączyć menadżera zadań ani wyjść na pulpit tak jak by ten zacięty ekran wszystko zakrywał no i po resecie miałem strasznie dziwne lagi okazało się ze mój dysk hdd jest w tragicznym stanie miał 256 jakiś błędów i 8% żywotności to postanowiłem odkupić dysk od kolegi odkupiłem zrobiłem formata nie mam już lagow ale mimo to niekiedy potrafi mi zawisic grę i nic nie mogę zrobić i z tym własnie przychodzę przez co to jest ? 

SPECYFIKACJE 

Procesor Intel Core i5-3450, 3.10GHz

Karta Graficzna : Gtx 970 4 GB

RAM : 8 Ram (DIMM1: Kingston 9905471-030.A00LF) 2 Ram (DIMM3: [ TRIAL VERSION ] )

Płyta Główna : Asus P8H61-M LE/USB3

Zasilacz : Corshair

Dysk : 2 Dyski 1 SSD 2 HDD (SSD 120 GB) (HDD 500GB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...po takim opisie raczej ciężko będzie pomóc. :) Ale można spróbować. :) A więc: zwisy występują tylko w jednej grze, podczas obciążenia czymkolwiek, czy może w dowolnym, losowym momencie np podczas słuchania muzyki lub na pulpicie? Sprawdzałeś temperatury i napięcia? Jaki to zasilacz dokładnie?

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza sie randomowo zreguly przy grach ale po dluszym czasie grania niekiedy jest tez tak ze sie zawiesza i odwiesza po 10 sek dokladnie zasilacz to https://www.komputronik.pl/product/460129/corsair-vs-550w-builder-cp-9020171-eu.html?gclid=CjwKCAjw54fdBRBbEiwAW28S9hnqrIQzkj_362IFos1qjqNucYpLrJbTjOkeM9yVWlyxRgnOSHvj9BoCbQoQAvD_BwE

temperatury normalne od 40 do 70 max ale to przy pubgu jakim programem mam ci zdj wyslac ? te temp

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...