Skocz do zawartości
Kwaśnica

Procesor bez numeru seryjnego w dokumentach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj przyjechał do mnie procesor Ryzen 5 2600 którego kupiłem w sklepie proline.pl https://proline.pl/p...00-am4-p1221391

Pierwszy raz w życiu kupowałem procesor i nie wiem dokładnie co powinno się znaleźć w paczce. Po pierwsze nie ma paragonu co jest dziwne, po drugie w pudełku jest dorzucona instrukcja od AMD i tam z tyłu jest "CERTIFICATE OF AUTHENTICITY" i miejsce na numer seryjny, no i w tym polu nic nie ma, pusto. Tak powinno być? Jak niby mam np. zwrócić towar bez paragonu lub jak mam się ubiegać o gwarancję jeśli na tym papierku nie ma mojego numeru seryjnego tylko puste pole? Zanim wyślę mail do proline w tej sprawie chciałem się z Wami skonsultować.

No i są jeszcze takie drobne rzeczy jak rysa na procesorze, pognieciona naklejka, plomba AMD niby nie naruszona ale to małe pudełeczko z prockiem jakby otwierane(widać odgięcie kartoniku które się robi jak chce się otworzyć to palcem). Przesyłka słabo zabezpieczona, towar za 770zł a tylko kawałek kartonu(z dziurą!) na około i folia zwykła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest rysa na procesorze, to ja bym zrobił reklamację. Zamawiałem kilka razy towar z tego sklepu i zawsze wszystko było ok - poza sposobem pakowania, który polegał na wrzuceniu do kartonu z towarem całą masę papieru z niszczarki. Miałem w pokoju niezły bałagan.

Paragonu nie dają. Wysyłają na maila fakturę, która stanowi dowód zakupu. To normalne.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2018 o 23:19, wysio napisał:

Paragonu nie dają. Wysyłają na maila fakturę, która stanowi dowód zakupu. To normalne

Na swoim koncie klienta masz dostępną fakturę, możesz ją sobie pobrać na komputer i wydrukować.

Co do netu seryjnego to nie wiem, może zadzwoń do proline.pl z zapytaniem, co jest (chyba) łatwiejsze niż pisanie na forum, nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...