Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek11100

Czy taki zasilacz wystarczy?

Polecane posty

Mam taką konfigurację.:

i7-8700, 3,2Ghz

16GB Ram 3000MHz

dysk SSD  250MB,

oraz 2 zwykłe:

500MB

1TB

Nagrywarka DVD.

Zasilacz XFX TS 550W

Czy ten zasilacz wystaczy do GTX 1080Ti? 

Bartek11100

W/g mnie nie wystarczy ( teoretycznie na styk może i wystarczy , ale to "zła droga" ), dałbym do tego PC dobrą 650. Weź pod uwagę , że sama karta może "połknąć" do ok. 300 [W] ; np:

https://proline.pl/zasilacz-seasonic-platinum-660-p660-ss-660xp2-80plus-platinum-660w-p924723 , lub taniej :

https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-plus-gold-650-ssr-650fx-80plus-gold-650w-p1106860

Edytowano przez Phill76
  • Upvote 1

Nie, nie planuje OC ani karty, ani procesora.  Na wersję K też nie wymienię.  Po prostu nie chciałbym aby okazało się, że po zamontowaniu 1080Ti nagle komputer zacznie się wieszać podczas grania. gram na 2560x1440. Tego zasilacza 550w nie zamierzam trzymać na tej karcie długo.  Nie jestem tylko pewny czy od razu wystarczy mi na kartę i mocniejszy zasilacz razem.

Podsumuję to tak , stać Cię na 1080Ti , a na zasilaczu chcesz zaoszczędzić 100-200 - dla mnie = idio---m ot tyle ... 

• Upvote 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.