Skocz do zawartości
AiXen

Drukarka/Urządzenie wielofunkcyjne budżet do ustalenia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry forumowicze, mam nadzieję, że i dzisiaj pomożecie mi w doborze sprzętu do mojego domu. Tym razem potrzebuję drukarki na studia :). 
Moje wymagania:

  1. Drukarka atramentowa - wydaję mi się, że będę drukował dość często, nie ma sensu kupować laserowej
  2. Chciałbym żeby drukowała w kolorze i na różnego rodzaju papierze
  3. Zależy mi na taniej eksploatacji, głównie mowa o tanich zamiennikach
  4. Skaner - must have 
  5. Czas wydruku - w/e
  6. Może być używana - ale czy się opłaca?

Obecnie posiadam HP 2605 i totalnie nie opłaca mi się konserwacja i eksploatacja tego urządzenia. Koszt samych zamiennikow/oryginałów to praktycznie cena nowej drukarki. 
Co do kwoty, to nie chciałbym zbyt wiele wydawać (wiadomo), dałem sobie próg 300zł, ale jeśli jest naprawdę warto dopłacić te 100zł czy nawet więcej to jestem w stanie to zrobić. 

Ogólnie z zakupem mogę się wstrzymać na jakiś czas, może będą jakieś wyprzedaże świąteczne? Jakieś promocje? Ktoś coś wie :D? 

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało tu zamówiłem EPSON Expression Home XP-342, cena ok. 250zł. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, z ważniejszych cech to:

Maksymalna wielkość formatu: A4
Podajnik: 100 arkuszy
Posiada wyświetlacz
Interfejsy: WiFi i USB
Rozdzielczość druku: 5760x1440 dpi
Możliwy wydruk z aparatu, karty pamięci, usb
Waga: 4,3 kg

Co najważniejsze tusze są w cenie do 30zł za cały zestaw o pojemności 13.5ml/15.5ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto rozszerzyć budżet, aby móc kupić Brothera DCPJ100YJ1. Świetne urządzenie wielofunkcyjne, drukuje szybko, cicho i bardzo dokładnie, podobnie opisać można prace skanera. Największym plusem, rekompensującą nieco wyższą cenę, jest bezproblemowa współpraca z powszechnie dostępnymi zamiennikami, np tusze marki Actis do w/w modelu kupisz za około 17 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...