Skocz do zawartości
Harertz

Dell optiplex gx620

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko jako iż spalił mi się komputer miałem na stanie tego della i przyprawia mnie o ból głowy nawet danie do niego 4 gb ddr2 i dysku lepszego nic nie dalo.

 

Teraz pytanie...

 

Lepiej kupić ryzena 5 1600 z gtx 1050, 8gb ram etc wszystko nowiutkie http://prntscr.com/kypf2c (Zasilacz to bedzie seasonic 520w albo xfx ts 550w a obudowa oberon glass pro albo fractal design g)

czy za 1600-1400 zł dell z i7 3770 + gtx 1050 ti 4gb?

 

 

Albo poprostu kupić laptopa

 

 

Edytowane przez Harertz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chcesz sprzęt przejściowy, na kilka miesięcy, to albo kupujesz byle co na teraz z zamiarem odsprzedaży albo tworzysz jakąś dobrą podstawę do rozbudowy. Pytanie, czy będziesz się sam w tym grzebał, czy nie masz zamiaru i chcesz tylko kupować/sprzedawać całe zestawy?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzęt przejściowy to wziąłbym Della Optiplex 990 DT plus GTX1050Ti na i5 lub i7, zależy co się trafi.

Na allegro taką maszynę z gwarancją można kupić za 550-650zł zależnie od konfigu, oczywiście ta cena jest bez grafy.

Biorąc pod uwagę Twój budżet, spokojnie będziesz mógł go wyposażyć w i7 i zadowalająca ilość ram oraz SSD.

Właśnie rozważam zakup takiego kompa dla syna.

 

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...