Skocz do zawartości
gevaudan

smartphone dla faceta około 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

hej,
potrzebuje pomocy w wyborze smartphona. Budżet około 1000 zł - jestem w stanie lekko przekroczyć o ile da to wymierne efekty.
Zależy mi przede wszystkim na pojemnej baterii, szybkiej i stabilnej pracy a także braku niepotrzebnych dodatków. 
Dotychczas korzystałem z samsunga galaxy s3 z lte.
Nie gram w gry, korzystam z facebooka i kilku aplikacji - jak dojadę apka banku spotify.
Chciałbym aby ten telefon posłużył mi więcej niż dwa lata - z obecnego dałem rade korzystać prawie 5 lat.
Oczywiście jestem otwarty na wszystkie marki. W grę wchodzi tylko polska dystrybucja.
Z góry dzięki za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, goral2099 napisał:

A2 lite też ma 4Ah, a do tego system bez nakładki.

Jak kto lubi, ja wolę nakładkę Xiaomi. Note 5 jest obecnie bardzo popularny, do tego ciut lepszy procesor. Ogólnie porównywalne modele. Szkoda, że Mi A2 nie ma w tej cenie baterii 4000 mAh, bo byłby super wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A2 lite i N5 mają dokładnie ten sam procesor. Przy czystym androidzie masz lepiej z aktualizacjami. No ale jak wspomniałeś, co kto lubi.

 

A przepraszam, rzeczywiście jest SD 625 vs SD 636. Coś mi się ubzdurało. :)

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, goral2099 napisał:

A2 lite i N5 mają dokładnie ten sam procesor. Przy czystym androidzie masz lepiej z aktualizacjami. No ale jak wspomniałeś, co kto lubi.

 

A przepraszam, rzeczywiście jest SD 625 vs SD 636. Coś mi się ubzdurało. :)

Akurat nie ubzdurało Ci się, bo jest też wersja z Snap 625. Tylko nazywa się w zależności od rynku Redmi Note 5 lub Redmi 5 Plus. W polskich sklepach mamy jednak wersję ze Snap 636 określaną jako Redmi Note 5 Pro http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-redminote5pro-vs-xiaomi-redmi5plus-vs-xiaomi-redminote5/

Można pogubić się w ofercie Xiaomi co mnie osobiście denerwuje. Robią to samo co Samsung.

Edytowane przez ziomekpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Xiaomi Redmi Note 5 w wersji 3?32 GB.Szybki i działa bezproblemowo.Świetna bateria i duży luz z tego powodu.Bardzo dobre wykonanie.Niby duży ekran ale świetnie leży w dłoni(choć akurat ja mam wielkie raczej).Jestem mega zadowolony z tego konkretnie modelu.Dla mnie ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem A2 lite. Ekran trochę mniejszy od tego Note'a a sam telefon o 1cm krótszy, a to dużo. Wersja 4/64 i cena w przeliczeniu 850zł. Duży plus A2 lite to prawdziwe dual sim, nie tam jakieś hybrydy. Dodatkowo jak ktoś woli nakładkę od Xiaomi to A2 lite z nakładką nazywa się 6 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...