Skocz do zawartości
Pietrasik

Laptop do programowania, gier i filmów do 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję pomocy przy wyborze nowego laptopa.

  1.  Osoba prywatna, 27 lat, zakup koniecznie na raty.
  2. Może być z systemem ale niekoniecznie.
  3. Rozmiar matrycy około 15 cali.
  4. Dysk SSD.
  5. Cena do 3000 zł. Zakup na lata, zakup jak najszybciej.
  6. Przede wszystkim wydajność, dlugość pracy na baterii na drugim miejscu.
  7. Rozdzielczość najlepiej FHD, matryca matowa IPS, zależy mi na przyzwoitych kątach widzenia.
  8. Będzie używany głównie w domu na biurku lub łóżku w Polsce.
  9. Fajnie by było w coś pograć od czasu do czasu w jakąś bardziej wymagającą grę na średnio-wysokich.
  10. Laptop ma służyć głównie do programowania w: Android Studio, IntelliJ IDEA, oprócz tego od czasu do czasu jakaś gra i dużo oglądania filmów.
  11. Specjalne wymagania: wyjście HDMI do ewentualnego podłączenia pod tv, matowa matryca, klawiatura numeryczna z prawej strony, klawiatura wyspowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gorąco Huawei MateBook D 15.6" https://www.x-kom.pl/p/426852-notebook-laptop-156-huawei-matebook-d-156-i5-8250u-8gb-1281000-win10-mx150.html widziałem na wystawce sklepowej wczoraj fajnie wykonany :)

  • Intel Core i5-8250U
  • NVIDIA GeForce MX150
  • Ekran IPS
  • Windows 10 Home PL
  • Aluminiowa obudowa
     

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje.

Nie chciałem dokładać więcej niż te trzy koła, bo granie na tym laptopie byłoby raczej okazyjne bo czasu już tyle na granie nie mam, już bardziej na ssd mi zależało niż na dobrej grafice ale z drugiej strony kusi mnie ten Legion. Nic, muszę jeszcze pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...