Skocz do zawartości
Enemy33

Monitor do 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam matryce TN, z powodu kiepskich kątów w pionie (przy patrzeniu na wprost są przekłamane kolory na dole ekranu wzgl. góry ekranu, co widać wyraźnie po wyświetlaniu pomarańczowego koloru na całym ekranie).

Radziłbym się zainteresować czymś pokroju BenQ BL2420PT lub Lenovo ThinkVision L24q-10 - IPS , 2560x1440 , 23,8"

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny monitor samsung syncmaster 930bf. Nie jest zbyt dobry, według mnie, ale nawet w takiego cs'a czy dotę, w która aktualnie gram najwięcej idzie mi nawet dobrze. Wydaje mi się, że jak przejdę na te monitory różnica będzie oszałamiająca. Jeszcze będę musiał się zastanowić nad Waszymi dwoma poleceniami. Jeżeli, ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć to poproszę. Jeżeli nie to temat będzie do zamknięcia. Dziękuje za pomoc.

Ewentualnie mogę dodać, że moją grafiką jest gtx 970

Edytowane przez Enemy33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do okazjonalnego grania na Twoim miejscu nie brałbym 144 hz - po prostu strata kasy. Nie nastawiaj się że Ci kapcie spadną z wrażenia, bo różnica między 60 a 144 jest widoczna, ale to nie jest żaden kosmos. Zależy jeszcze w co grasz, ale pamiętaj że sporo gier ma locka na 60 hz. Lepiej moim zdaniem iść jak kolega wyżej napisał w IPS 1440p. 

Tak już czysto subiektywnie- jeśli nie masz ciśnienia koniecznie wydać te 1200 zł, to zobacz sobie AOC 24V2Q, IPS, ma nachylenie kąta tak jak chciałeś, 75 Hz jest jakimś sensownym kompromisem w kwestii odświeżania, ma low blue light i flicker free niemęczące wzroku

https://www.morele.net/monitor-aoc-24v2q-4979710/

Edytowane przez matt baker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...