Skocz do zawartości
Ains

Prośba o wycenę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy i jeśłi wybrałem zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie topicu do odpowiedniego działu.

Chodzi mi o realną wycenę poniższego zestawu:

cpu: i5 8400 (gwarancja do lipca 2021r)

mobo: asrock z370 pro4 (gw jak wyżej)

gpu: gtx 980 evga classified (brak gw)

ram: 2x4gb ballistix 2400mhz/16Cl (podkręcone na 3200mhz/15CL [gw wieczysta])

cooler: fera3 (gw do 2020r)

hdd: wd green 500gb (brak gw)

ssd: Crucial BX100 250gb (brak gw)

case: Regnum RG1 (dodatkowo bq silentwing3 120mm na przodzie [brak gw])

psu: antec vs500 (brak gw)

dodatkowo Głośniki Creative SoundWorks SBS-580 5.1 i myszka corsair katar (ale to myslę dać jako bonus do całego zestawu?)

Ile to może być warte ? I tak już nie gram w gry (jedynie gwint i może wojny krwi jak wyjdą) więc myślałem, żeby to sprzedać i kupić coś w mniejszej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie nabijać sobie posty to róbcie to gdzie indziej. Ceny allegro/olx mnie nie interesują bo i tak części mogą wisieć w cholerę długo. Pytam normalnie o realną wycenę ludzi, którzy siedzą w częściach i mają pojęcie ile co realnie jest warte. Trolom i modowi, który chce śmieszkować a nie wnosi nic do tematu serdecznie dziękuję. No nic pewnie i tak już ban poleci więc wbijam w to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że ludzie co tu czasem się udzielają  nie mają co innego do roboty tylko śledzić obecne ceny podzespołów. Lepiej liczyć na siebie i nie ma wtedy takiej reakcji jak w tym temacie. Średnia cena  z Allegro i sumujesz. Nie jest to specjalnie trudne, a tu i tak nikt tego za ciebie nie zrobi. Lenistwo nie popłaca.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ains napisał:

Ceny allegro/olx mnie nie interesują bo i tak części mogą wisieć w cholerę długo. Pytam normalnie o realną wycenę ludzi, którzy siedzą w częściach i mają pojęcie ile co realnie jest warte.  

dlatego wystawiasz od 1zł i czekasz aż koś kupi - bedziesz miał wtedy realną ceną którą zapłaci kupujący

chyba że jesteś januszem i chcesz zbić kokosy na starych gratach to możesz sobie czekać na jeleni [jak sie jacyś znajdą]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...