Skocz do zawartości
Macen11

Jaki zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki polecacie/kupić zasilacz;

I7 8700k, 1080ti trio, HyperX Predator 16GB cl15, z370 gaming M5, be quiet dark rock 4, 2tb tpahiba, M2 Samsung 970, przede wszystkim cisza, budżet do 800pln

Edytowane przez Macen11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tesel napisał:

https://www.morele.net/zasilacz-corsair-hx750i-750w-cp-9020072-eu-659679/

Nie kojarzę tej marki w sensie wolę sprawdzone, miałem całkiem nie dawno doczynienia z też jedną marka średnio znaną więc wolę sprawdzone marki....

Co sądzisz o jednym z nich

https://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-dark-power-pro-p11-750w-bn252-770725/

I ten wyżej

Edytowane przez Macen11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Macen11 napisał:

Nie kojarzę tej marki w sensie wolę sprawdzone, miałem całkiem nie dawno doczynienia z też jedną marka średnio znaną więc wolę sprawdzone marki....

Seasonic to jedna z lepszych, czołowych i wieloletnich firm/producentów zasilaczy na rynku. Wiele innych bazuje na podzespołach Seasonic'a

12lat gwarancji w pierwszym proponowanym przypadku i 7 lat w drugim mówi samo za siebie

Edytowane przez Dart9
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dart9 napisał:

Seasonic to jedna z lepszych, czołowych i wieloletnich firm/producentów zasilaczy na rynku. Wiele innych bazuje na podzespołach Seasonic'a

12lat gwarancji w pierwszym proponowanym przypadku i 7 lat w drugim mówi samo za siebie

Ta 12 lat gwarancji, a co 5 opinia to że podczas włączania kompa zasilacz komuś np płytę spalił... Hahaha

Bez obrazy ale za 12 lat to kij wie co będzie a oni myślą że przekupią klienta długa gwarancją, wcześniej miałem thermaltake zasilacz z WOW 7 lat gwarancji! ale z chęcią bym go wyrzucił w krzaki.

Wolę sprawdzonego be quiet! Dark Power Pro P11 750W z 3 letnia gwarancja niż jakiegoś (WTF) Seasonic? co będzie chodził jak odkurzacz.

Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seasonic to jedna z lepszych firm w branży , podany model na pewno nie będzie chodził jak odkurzacz .

Jaki to był model tego TT ?

Bo firma ma różne modele oparte o platformy różnych producentów , tak samo BQ czy Corsair .

spomniany BQ Dark Power Pro P11 to konstrukcja FSP ( Fortron ) , też dobry ale wg. mnie za drogi - m.in. z powodu certyfikatu 80+ Platinum , można znaleźć tańsze i równie dobre PSU z certyfikatem 80+ Gold , poza SS to np. seria RMX/RMi od Corsaira

 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, reyden napisał:

Seasonic to jedna z lepszych firm w branży , podany model na pewno nie będzie chodził jak odkurzacz .

Jaki to był model tego TT ?

Bo firma ma różne modele oparte o platformy różnych producentów , tak samo BQ czy Corsair .

spomniany BQ Dark Power Pro P11 to konstrukcja FSP ( Fortron ) , też dobry ale wg. mnie za drogi - m.in. z powodu certyfikatu 80+ Platinum , można znaleźć tańsze i równie dobre PSU z certyfikatem 80+ Gold , poza SS to np. seria RMX/RMi od Corsaira

 

 

Był to model Thermaltake Smart Pro RGB 650W, jednak wybór padł na; Corsair HX750i 750W Platinum BOX

84 miesiące gwarancji producenta. Zrezygnowałem z be quiet ;)

https://www.x-kom.pl/p/204388-zasilacz-do-komputera-corsair-hx750i-750w-platinum-box.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...