Skocz do zawartości
RaSa

Klawiatura Corsair czy Hyperx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zastanawiam się nad kupnem klawiatury mechanicznej. Będą używane do grania jak i do pisania. Wybrałem sobie dwie z pośród wielu na rynku.

Jest to Corsair K70 RGB Silent (499) i Hyperx Alloy Elite RGB Cherry Red (420 bez gwarancji) a może Hyper Alloy Elite Red (380).

Jeszcze patrzyłem na Corsair K70 RGB Mk2 Cherry Red (699). 

Mam dylemat która wybrać. Czy warto zapłacić tyle za klawiaturę.

W sklepach nie miałem możliwości sprawdzenia jednej jak i drugiej. 

Czy za RGB jest sens dopłacać? Może wystarczy np. Hyper Alloy Elite Red (tu chyba nie można ustawić makr)?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? To kwestia bardzo subiektywna, moim zdaniem nie warto, ale sam kupiłem jeden z topowych modeli, tyle że od Roccata. Ja kupiłem tylko dlatego, bo z wyglądu mi się podobała i chciałem podświetlaną klawiaturę, nawet nie celowałem specjalnie w RGB, ale brałem browny, niby redy są głośniejsze.

Co do sprawdzania w sklepach, to to mnie ostatnio zirytowało, ze przeszedłem się specjalnie potestować kilka rzeczy i poza nielicznymi wyjątkami na wystawie mieli sam najtańszy szajs, pewnie szkoda im wystawiać najlepszych modeli, tylko że wtedy sens niekupienia czegoś w internecie i przyjścia do nich znika.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...