Skocz do zawartości
goral2099

Jaki router, gigabitowy WAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zmieniłem dostawce internetu. Teraz zamiast LTE, łączność ze światem zapewnia światłowód. Dodatkowo wziąłem pakiet TV. I tu zaczynają się schody. A więc modem od dostawcy, mam podłączony do Asusa RT-N18U, który zapewnia połączenia przewodowe i bezprzewodowe na piętrze domu. Do routera tego, jest też skrętką podłączony RT-N11P, który zapewnia połączenia przewodowe i bezprzewodowe na parterze. Robił jako AP do telefonów i smart TV. I życie było dobre. Teraz doszedł do tego wynalazek o nazwie KORBOX 3. Wszystko fajnie, tylko jak zacznę coś ściągać na parterze, to mi telewizja klatkuje i zanika. Próbowałem wykorzystać tego KORBOXa jako AP, ale nie nadaje się zupełnie - kaszanka. Na razie odpaliłem QoS, ale mnie to nie satysfakcjonuje. :) Trzeba wymienić N11P na coś gigabitowego. Wybór zawęziłem do NETISa WF2780 lub ASUSa RT-AC53. Wiadomo, cena. Ma lub miał ktoś te sprzęty? Jak się sprawują w praktyce? Z IPTV nie będzie problemów? Może inne (tańsze) propozycje?

Widzę jeszcze z podobnych TP-LINK Archer C2 lub ASUS DSL-N55U.

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...