Skocz do zawartości
Firedash

Chłodzenie powietrzne, ciche, podświetlenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

może polecicie jakieś ładne, podświetlone i ciche chłodzenie? Najlepiej jak najtańsze, bo prawdopodobnie nie będę robił jakiegoś mocnego OC o ile w ogóle będę robił, ale jak będzie ładne i ciche, to i wysoką cenę zaakceptuję. Na razie myślę nad BQ Dark Rock 4, głównie ze względu na ciszę i ładnie wykończoną górną część chłodzenia. Dla niekręconego 2600X to jest o wiele za dobre chłodzenie, no ale tak jak wspomniałem, nie tym się kieruję. Zastanawiam się natomiast nad jakimś chłodzeniem z podświetleniem, jest w czym wybierać, ale nie chcę kierować się jedynie wyglądem i żałować jak będę potem musiał słuchać tego wycia.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mikelos napisał:

Skoro tak bardzo Ci zależy na podświetleniu to zamień w BQ śmigła na jakieś ciche i podświetlane ;)

Trochę bez sensu płacić masę kasy za dobry wiatrak a potem go wywalać. Zastanawiałem się też nad chłodzeniem wodnym, ale wywalać tyle kasy dla samego wyglądu to głupota, bo za różnicę w cenie chłodzenia można wtedy w ogóle z niego zrezygnować i wziąć 2700X, które ma fajny stockowy cooler, w sumie nawet o tym myślałem, ale boję się, że będzie głośny.

Kiepsko jak kupię sobie fajną obudową, płytę itd. a w środku będzie duży i brzydki klocek, który wszystko zasłoni.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, radiergummi napisał:

Zdradzę ci tajemnicę. Nikogo poza tobą nie będzie interesował wygląd twojego komputera. Ciebie też po upływie tygodnia od zakupu.

Niekonieczne, każdy człowiek jest inny. Jedną z przyczyn składania nowego komputera jest to, że mi się stary na biurku nie podoba. Komponenty też dobieram głównie pod to jak będą wyglądały za szybką i wolę czasami w tej samej cenie mieć trochę mniej wydajny produkt ale ładniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...