Skocz do zawartości
termosu

Drukarka laserowa - mono do 300zł + tania eksploatacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuję kupić drukarkę laserową czarno/biała do 300zł do domowego użytku - druk dokumentów/szkoła.
Co musi mieć? Hmm fajnie jakby miała wifi i była tania w utrzymaniu (w sensie tonery tanie + jeśli zdarzy się wymiana bębna to również tanio).
Problem jest taki że musi mieć specyficzną wielkość :|. Wymiary max szerokośc 50cm x glebokośc 28cm x wysokośc 20/21cm!
Znajdę takową gdziekolwiek? Patrzyłem na 
BROTHER HL-1112E i 1110E niby wielkościowo fajnie ale na jednej stronie opisują ze wysokości ma 19cm a na innej ze 28cm wiec sam juz nei wiem, która wartośc jest właściwa.

Pozdrawiam

PS. Raczej takich niskich urządzeń nie ma + skaner? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rodziców kupiłem HL-1210WE. Maleństwo, spokojnie mieści się w podanych wymiarach. W użytku domowym raczej koszt druku nie jest taki ważny, bo drukuje się mało. Nie określiłeś też czy tonery muszą być oryginalne czy będziesz stosował zamienniki/sam uzupełniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zamienniki a czy sam wymieniał to zależy czy będzie to skomplikowane... Kto oryginały w Polsce kupuje ;). Ta drukareczka przyzwoita, właśnie wszedłem na centrumdruku pozaznaczałem co trzeba i oto wynik :)
Ktoś ma z tej listy i jeszcze może polecić? Zaznaczyłem wielkość i cenę jaka mnie interesuje.

Jeszcze mnie zastanawia czy podajnik jest wysuwany czy podnosi się do góry, bo 25 cm mam od półki do górnej szafki :| (uroki małego mieszkania), więc klapka będzie musiała być cały czas otwarta :>

Edytowane przez termosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...