Skocz do zawartości
Andrzej_hehe

Karta graficzna do FHD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuje zakupić do mojego zestawu kartę graficzną, która da mi komfortowe granie w FHD. Myślałem nad 1070 lub 1070 ti, na granicy ok. 2k kończy się mój budżet. Są takie propozycje:

  • Zotac 1070ti mini - 1899 zł
  • MSI 1070ti gaming - 2099 zł
  • Palit 1070 jet stream - 1849 zł

Ten Zotac ma bardzo atrakcyjny stosunek cena/wydajność, ale trochę niepokoi mnie jej zasilanie z tego względu, że jest 'obcięta'. Ktoś mógłby się wypowiedzieć na jej temat? W sieci widzę same pozytywne opinie. Inne propozycje mile widziane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś test Sebastiana Oktaby z głownej strony portalu? Przeczytaj i oceń.

Niskie temperatury, dość cicha, wydajność wyższa lub trochę wyższa niż referent 1080, niereferenty gtx 1080 co prawda zmniejszaja dystans, ale dobre wersje też kosztują swoje, po 2400+ zł.

Brałbym tego msi armora 2070. 

Edytowane przez mrcszyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze czytalem, ale rowniez ogladalem recenzje na amerykanskim youtube, gdzie ludzie dosc mocno krytykuja tego rtx-a. Ze wydajnosc taka jak 1080, a drozsza itd. Wydaje mi sie ze u nas w Polsce ciezko jest w ogole dostac 1080 w tym momencie, a poza tym jak juz to w takiej samej lub wyzszej cenie w przeciwienstwie do cen w stanach. A w takim razie chyba logicznym wyborem jest karta ktora jest nowoczesniejsza oraz wspiera nowe technologie(mimo ze na razie nikt z nich nie skorzysta podczas grania).

Pytanie kiedy dostawa kart, bo slyszalem ze ludzie nadal czekaja na swoje 2080 :D

Edytowane przez Andrzej_hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...