Skocz do zawartości
Wiskas

Monitor SAMSUNG C34H890WJU czy gtx 1070ti/1080

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje rady bo mam opcję zakupu tego monitora za £350 SAMSUNG C34H890WJU 34. Ten 34' ultrawide VA 3440x1440 100hz freesynch zastąpił by mój eyefinity setup 3x iiyama 2473hds. Sprzęt mam średniej klasy (i7@3770k@4.6ghz, 16 Gb 2400, R9 290x) i mam dylemat czy zakupić używaną grafikę czy ten właśnie używany monitor. Korci mnie te 100hz VA freesynch i wyższa rozdzialka. Wiem że moj r9 290x to juz zabytek a kupując monitor z freesynch będę za jakiś czas skazany na upgrade gpu (vega 64). Zaznaczę że nie jestem jakimś hardkorowym graczem aaa ( klepie w PES/FIFA, Street Fighter V, GTA 5, Stronghold Crusader 2, Forza Motorsport 7). Niewiem, jak wezmę gpu to nie zobaczę wielkich różnic. Ten radeon jeszcze daje radę na średnich w eyefinity (5760x1080)(Battlefield 1, Forza Motorsport 7) a na tym nowym (3440x1440) jest 5M pixeli do ogarniecia vs 6.2M w konfiguracji eyefinity 3x24' Korci mnie ten monitor bo sklepowa cena to 600£+ ...w co uderzyć  gpu NVIDIA 1080 Msi gaming X za £360- półroczna z gwarancją + za jakiś czas monitor z gsynch czy brać tego Samsunga.

Edytowane przez Wiskas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...