Skocz do zawartości
PodkręconyBuba

[900 GPB] Komputer do Gier[3*1440p], symulacji, programów CAD (Bez GPU)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przymierzam się od jakiegoś czasu do kupna kompa. Dzisiaj na overclockers.com zobaczyłem że jest juz dostępna 9 generacja i i5 jest w dość dobrej cenie. Co myślicie o takim zestawie ? Brakuje mi jeszcze zasilacza i może dysku, choć nie koniecznie bo mam jedną 128 GB SSD co narazie da rady z GPU czekam aż ceny się unormują. Pójdzie RTX2080 lub RTX2080Ti i najprawdopodobniej procek i grafa zostanie zwodowana. Jak widać w temacie szukam części w UK choć jak coś naprawdę warto to przywiozę z Polski. Wszystko mam zamiar wykręcić do ostatniej kropli.

Co do wykorzystania. Gram przeważnie w WoWa i HotSa, wiem że gry nie są zbyt wymagające ale napaliłem się na 3x1440p. Do tego symulacje (Matlab/Simulink), programy CAD (Altium), plus ostatnio bawię się z linuxem dla ARMów który strasznie długo się kompiluje.

My basket at Overclockers UK:

 
Total: £853.92
(includes shipping: £24.00)
 
CP65NIN_193697_105x105.jpg
MB16GAK_193355_105x105.png
MY10YGS_193676_105x105.jpg
CA11BBQ_143262_105x105.jpg
 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez PodkręconyBuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...