Skocz do zawartości
Karenz

Jedna drukarka na 3 komputery

Rekomendowane odpowiedzi

W domu mam 3 komputery podłączone do internetu po kablu na ruterze https://www.morele.net/router-pentagram-cerberus-p-6363-515809/

Na razie mam 2 oddzielne drukarki ale już zaczynają zdychać dlatego chciał być stworzyć sieć. 

Czy jest możliwe aby  po podłączeniu drukarki do portu usb do PC  nastąpiła komunikacja z pozostałymi urządzeniami w sieci ?  Czy może trzeba kupić drukarkę z portem ethernet podłączyć ją do rutera. Takie drukarki są sporo droższe kiedy zwykłe posiadają już komunikacje wifi. Może taniej dołożyć karty sieciowe do komputerów i łączyć się drukarką bezprzewodowo. 

Edytowane przez Karenz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Karenz napisał:

Poczytałem troche o temacie i mam tylko  jedno pytanie.

Czy drukarka połączona z moją siecią wifi będzie widoczna w sieci domowej w komputerach pracujących po kablu?

A co to za drukarka, ja mam brothera z wifi i wszystko działa jak należy, tylko przy pierwszym uruchomieniu musiałem go skonfigurować i podpiąć do mojej sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna dopiero chce kupić 

i rozglądam się za drukarka CISS coś takiego bym brał

https://www.morele.net/urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-ecotank-its-l3070-c11cf47403-1605975/

 

 

Powtórzę pytanie Czy drukarka połączona z moją siecią wifi będzie widoczna w sieci domowej w komputerach pracujących po kablu?

Edytowane przez Karenz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...