Skocz do zawartości
Lanowiec

Którą wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Którą wybrać?

Witam
mam zagwozdkę która obudowę wybrać, po przejrzeniu recenzji, oraz dostępności zdecydowałem się na dwie:
https://www.scan.co.uk/products/thermaltake-view-31-tempered-glass-rgb-mid-tower-case-fully-modular-concept-riser-gpu-support-bracke

oraz

https://www.scan.co.uk/products/thermaltake-view-32-mid-tower-tempered-glass-3x-120mm-rgb-fans-360mm-radiator-support-atx-microatx-m

Za 31 przemawia :
+ Możliwość instalacji chłodnicy 360mm na topie
+ Możliwość instalacji dwóch wentylatorów na spodzie
+ Lepszy przepływ powietrza ponieważ górna cześć to kratka z filtrem
+ Riser w komplecie

- Gorszy wygląd, ten filtr na topie wygląda jak sprzed paru lat
- Szyba boczna bez zawiasów więc trzeba uważać przy demontażu

Za View 32
+ Wygląd wygląd wygląd, panele boczne plus top z przyciemionego szkła hartowanego, no lepiej być nie może
+ szkło na zawiasach, nie trzeba się obawiać o jego upuszczenie

- Gorszy airflow, chłodnica maks 240mm na topie plus szklany top z bocznymi otworami napewno nie daje takiego cugu.

Co byście sami wybrali? Czy patrząc tylko na wygląd wzięlibyście jednak 32? Czy może macie coś innego na oku w tej cenie, chodzi o to że obudowę będę miał na biurku więc też dla mnie ważny wygląd, ale lepszy airflow przemawia za view 31, więc czy jej wygląd jest wystarczający według was i też wygląda na tyle dobrze żeby postawić ja na biurku?

Edytowane przez Lanowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...