Skocz do zawartości
Azathermenian

Telefon do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu telefonu do 1500zł, jestem otwarty na wszelkie propozycje, przede wszystkim musi być duży, szybki i ładny.

Zastanawiam się nad POCOPHONE F1 od Xiaomi, co o tym sądzicie ? 

Dodam jeszcze, że aktualnie posiadam LG G6 i tutaj mam pytanie, czy warto wymieniać ? na papierku różnica między tymi telefonami jest dość duża, ale jak jest w istocie ?

Z góry dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG z pewnością nie jest jednym z najszybszych flagowych smartfonów, ma swoje zamulenia i zacinki, bateria też już starcza ledwo na 1 dzień.

Poza tym posiadam go już rok, można go jeszcze sprzedać w rozsądnych pieniądzach i wymienić na coś nowszego, lepszego.

Na pewno podoba mi się w pocophone jego niska cena w zamian za to co oferuje - procesor, bateria, wyświetlacz etc.

Edytowane przez Azathermenian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poniekąd sam sobie odpowiedziałeś. Żona od kilku miesięcy używa LG G6 i raczej nie narzeka, choć faktycznie bateria mogłaby być lepsza. Tutaj masz jakieś porównanie - https://www.tabletowo.pl/2018/09/30/huawei-mate-20-lite-honor-play-pocophone-f1-czy-lg-g6-porownanie/ - może coś Ci rozjaśni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, Xiaomi Pocophone to wg mnie najmocniejszy smartfon do 1500 zł. Nawet aż za wydajny do standardowych działań. Na duży plus bateria.

Dobrym wyborem byłby rónież starszy model - Xiaomi MI Mix 2, bateria trochę mniej pojemna. Na plus 4-osiowy optyczny stabilizator obrazu (w Poco jest elektroniczny), drugi plus to brak Notcha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozważasz Mate 10 Pro, to, biorąc pod uwagę jego cenę, Xiaomi, z którym powinieneś go zestawić nie powinien być Pocophone F1 ani Mi Mix 2 tylko Xioami Mi 8 . Przede wszystkim oferuje lepszy wyświetlacz Super AMOLED i dysponuje znacznie lepszym foto niż F1, jest też wykonany z aluminium, a nie plastiku, no i może się pochwalić NFC. Gorzej wypada jedynie bateria (taka sama jak w MM2). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...