Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Azathermenian

Telefon do 1500zł

Polecane posty

Witam, przymierzam się do zakupu telefonu do 1500zł, jestem otwarty na wszelkie propozycje, przede wszystkim musi być duży, szybki i ładny.

Zastanawiam się nad POCOPHONE F1 od Xiaomi, co o tym sądzicie ? 

Dodam jeszcze, że aktualnie posiadam LG G6 i tutaj mam pytanie, czy warto wymieniać ? na papierku różnica między tymi telefonami jest dość duża, ale jak jest w istocie ?

Z góry dzięki i pozdrawiam 

Brakuje Ci czegoś w LG G6, jesteś z niego niezadowolony, coś Ci przeszkadza? Pocophone F1 ma coś, co Cię interesuje?

Edytowano przez brachol

LG z pewnością nie jest jednym z najszybszych flagowych smartfonów, ma swoje zamulenia i zacinki, bateria też już starcza ledwo na 1 dzień.

Poza tym posiadam go już rok, można go jeszcze sprzedać w rozsądnych pieniądzach i wymienić na coś nowszego, lepszego.

Na pewno podoba mi się w pocophone jego niska cena w zamian za to co oferuje - procesor, bateria, wyświetlacz etc.

Edytowano przez Azathermenian

No to poniekąd sam sobie odpowiedziałeś. Żona od kilku miesięcy używa LG G6 i raczej nie narzeka, choć faktycznie bateria mogłaby być lepsza. Tutaj masz jakieś porównanie - https://www.tabletowo.pl/2018/09/30/huawei-mate-20-lite-honor-play-pocophone-f1-czy-lg-g6-porownanie/ - może coś Ci rozjaśni.

• Upvote 1

No tak, Xiaomi Pocophone to wg mnie najmocniejszy smartfon do 1500 zł. Nawet aż za wydajny do standardowych działań. Na duży plus bateria.

Dobrym wyborem byłby rónież starszy model - Xiaomi MI Mix 2, bateria trochę mniej pojemna. Na plus 4-osiowy optyczny stabilizator obrazu (w Poco jest elektroniczny), drugi plus to brak Notcha :D

Witam, odświeżam temat. 
Zastanawiam się nad 3 modelami:
Pocophone F1

Xiaomi Mi Mix 2

Huawei Mate 10 Pro

Co sądzicie ? co będzie najlepszym wyborem ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.