Skocz do zawartości
grzechuk

duża konserwatywna obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

po przeszlo 7 latach konsolowania i laptopowania zdecydowałem się złożyć porządnego pieca

jestem na etapie planowania, ale raczej będzie to ryzen 7 i gf1070, doradzicie mi z obudową?

warunki:

  • brak ledów i okna - nie potrzebuje tego pod biurkiem
  • piwnica - raczej bedzie zasilacz z odpinanymi przewodami
  • minimalistyczna - wystarczy włącznik i reset - resztę bedę przenosił hubem do biurka
  • prawdopodobnie bede montowal gotowe chlodzenie wodne, wiec miejsce pod chlodnice
  • bede celowal w duze mobo, wiec rozmiar calosci nie ma znaczenia - moze byc duza

nie sledzilem tematu od dluzszego czasu - widze, ze teraz szał jest z szybami i oswietleniem, ciezko cos klasycznego znalezc

aha budzet 500pln

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.x-kom.pl/p/400556-obudowa-do-komputera-fractal-design-define-r6-czarny.html

Ta według mnie jest idealna. Solidna obudowa, cholernie minimalistyczna i z 3 porządnymi wiatrakami, w stosunku do Be Quiet ma ten plus, że ma lepszy przepływ powietrza. Obie firmy mocno celują w odbiorców stawiających na nieprzekombinowany wygląd.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermaltake Supressor F31 Tempered Glass Edition.Luba inna tej firmy.Nie ma chyba innej firmy która wspiera modding jeśli chodzi o obudowy komputerowe.Jeśli ktoś na poważnie traktuje chłodzenie wodne to zdecydowanie powinien zwrócić swoją uwagę na ich ofertę.

https://www.morele.net/obudowa-thermaltake-supressor-f31-tempered-glass-edition-ca-1e3-00m1wn-03-1124253/

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj Define C. Znacznie mniejsza, a chłodnica wejdzie i na froncie i na topie.
No i taniej.

"bede celowal w duze mobo, wiec rozmiar calosci nie ma znaczenia - moze byc duza" - Zupełnie nie rozumiem co masz na myśli.

Jest jeszcze Define Mini C, która jest niższa o tyle ile mają wysokości 2 śledzie kart rozszerzeń.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...