Jump to content
Sign in to follow this  
grzechuk

duża konserwatywna obudowa

Recommended Posts

po przeszlo 7 latach konsolowania i laptopowania zdecydowałem się złożyć porządnego pieca

jestem na etapie planowania, ale raczej będzie to ryzen 7 i gf1070, doradzicie mi z obudową?

warunki:

• brak ledów i okna - nie potrzebuje tego pod biurkiem
  • piwnica - raczej bedzie zasilacz z odpinanymi przewodami
  • minimalistyczna - wystarczy włącznik i reset - resztę bedę przenosił hubem do biurka
  • prawdopodobnie bede montowal gotowe chlodzenie wodne, wiec miejsce pod chlodnice
  • bede celowal w duze mobo, wiec rozmiar calosci nie ma znaczenia - moze byc duza

nie sledzilem tematu od dluzszego czasu - widze, ze teraz szał jest z szybami i oswietleniem, ciezko cos klasycznego znalezc

aha budzet 500pln

Ja mogę Cię nakierować na obudowy Be Quiet, cechują się minimalizmem i mają dobre, ciche wiatraki.

Ps. Ciekawi mnie po co Ci piwnica skoro nie chcesz okna.

Edited by Firedash

https://www.x-kom.pl/p/400556-obudowa-do-komputera-fractal-design-define-r6-czarny.html

Ta według mnie jest idealna. Solidna obudowa, cholernie minimalistyczna i z 3 porządnymi wiatrakami, w stosunku do Be Quiet ma ten plus, że ma lepszy przepływ powietrza. Obie firmy mocno celują w odbiorców stawiających na nieprzekombinowany wygląd.

Edited by Firedash

Thermaltake Supressor F31 Tempered Glass Edition.Luba inna tej firmy.Nie ma chyba innej firmy która wspiera modding jeśli chodzi o obudowy komputerowe.Jeśli ktoś na poważnie traktuje chłodzenie wodne to zdecydowanie powinien zwrócić swoją uwagę na ich ofertę.

https://www.morele.net/obudowa-thermaltake-supressor-f31-tempered-glass-edition-ca-1e3-00m1wn-03-1124253/

Edited by Kronan

dziekuję za rady... 

mój typ na szybko to:

link

150pln taniej niż opcja Firedasha... mniejsza, ale chyba wystarczy...

Edited by grzechuk

Obczaj Define C. Znacznie mniejsza, a chłodnica wejdzie i na froncie i na topie.
No i taniej.

"bede celowal w duze mobo, wiec rozmiar calosci nie ma znaczenia - moze byc duza" - Zupełnie nie rozumiem co masz na myśli.

Jest jeszcze Define Mini C, która jest niższa o tyle ile mają wysokości 2 śledzie kart rozszerzeń.

Edited by Nemayu