Skocz do zawartości
SaintInside

Android 9 Pie, Jak wrocic do 8?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Nokie 7 Plus. Przez przypadek wyrazilem zgode na zainstalowanie aktualizacji do A 9 Pie....

Jest sposob na powrot do 8?

Nie wiem jakie  Oni super funkcje dodali, no bo skad mam to wiedziec? Zadne info o nowosciach I ich sposobie wykorzystania sie nie wyswietlilo. Wiem natomiast co sie zepsulo....

Nie podobaja mi sie kolorowe srakowate ikonki, dziwne hamskie ikony rozwijane od gory,

zmiany w regulacji glosnosci - zapomniano o ergonomii I funckjonalnosci dramat, zeby regulowac dzwonki multimedia otwiera sie osobne okno...

Lista otwartych aplikacji przewija sie poziomo!!!! Okno po oknie, a nie kaskadowo w pionie Jak kiedys... Zabijanie aplikacji pojedynczo w tempie zolwia.... Clear all jest po przesunieciu wszystkiego w prawo co trwa wieki.... I nie potrafie wyswietlic dwoch aplikacji jednoczesnie na  ekranie Jak kiedys....

Zegarek na gornej belce jest po lewej stronie!!!

Cale te zmiany w UI mi nie pasuja. Dramat I wizualny I ergonomii. 

Blagam pomozcie bo w skrajnej rozpaczy jestem!!!

 

Edytowane przez SaintInside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się zrobić prosty downgrade OS bez utraty wszystkiego .

Jak koniecznie chcesz wrócić do Oreo to pomoże wgranie na nowo oryginalnego romu z Androidem 8.x .

Instrukcje jak to zrobić masz choćby na wspomnianym XDA , znajdziesz je też na stronach / forach poświęconych temu modelowi . 

Ale pamiętaj , wgranie na nowo romu oznacza pozbycie się całej zawartości komórki , w zasadzie przypomnina to pod tym względem Hard Reset komórki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...