Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bushido

Wycena laptopa firmy ASUS

Polecane posty

Witam,

moja śladowa wiedza nt. laptopów i wejście na allegro zawiodło. Tak więc muszę poprosić Was o pomoc.

Na ile Polskich złotników można wycenić laptopa Asus R558UQ-DM513T?

Link do modelu z D na końcu - prawie identyczny https://www.amazon.in/Asus-R558UQ-DM513D-15-6-inch-i5-7200U-Graphics/dp/B01MRKP1XP

Do laptopa dołożyłem 4gb ramu, tak więc ma w sumie 8. Lapek ma nieco ponad rok, więc gwarancja jest. Stan poza dwoma małymi ryskami jest w 100% perfekcyjny. 99% swojego życia spędził jako "stacjonarka" podpięta do zewnętrznego monitora i peryferiów, więc klawiatura/tacz pad nie jest wytarta/ty. Oczywiście oryginalny windows 10 home na pokładzie.

Allegro na zapytanie o taką konfigurację wypluwa mi tylko "nowe" outlety po 2899.99. Więc nie budzi to mojego zaufania....

Tak więc jaka byłaby sensowna cena za taki sprzęt? Mówię o takiej cenie "ok", bez oddawania za bezcen jak i wciskaniu emerytce za 4999zł, mówiąc że to super sprzęt...

Pozdrawiam!

Piotrek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.