Skocz do zawartości
Maniakalny

mięso na hamburgery - gdzie kupic online

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule
mrozone lub chłodzone - do tej pory kupowalem w tesco jakies premium 8,99 za 3 sztuki

i te w zupelnosci wystarczają

niestety na tesco online ich nie ma, a mieszkam daleko od miasta to i tak pewnie nie dowiozą

interesuje mnie nawet większa ilosc
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biednej ronce były za 5,99 od Sokołów. Twierdzą że to wołowe. Jadłem raz i dość zjadliwe. A te w Tesco niby lepsze ? Myślę że to samo. Jakieś gorsze partie mięsa  lub resztki przemielone.  Wołowina tania nie jest i coś tańsze skąd się musi brać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami w Lidlu pojawiają się burgery z mięsa Limousine. Całkiem niezłe w cenie poniżej 20 zł/kg, ale małe - 110 g sztuka.

Jak chcesz zaszaleć to możesz kupić burgery z sezonowanej wołowiny - https://beefshop.pl/wolowina-kulinarna/12-herefordburger.html

Albo podejście DIY - kup cały antrykot ok. 3-4 kg, zmiel na grubych oczkach i uformuj burgery po 200g. Antrykot wychodzi ok. 30 zł/kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Imperator Kret napisał:

Albo podejście DIY - kup cały antrykot ok. 3-4 kg, zmiel na grubych oczkach i uformuj burgery po 200g. Antrykot wychodzi ok. 30 zł/kg.

Jak mieszkasz na zadupiu i masz dobrą zamrażarkę to tylko ta opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te z tesco nie byly firmy tesco tylko z jakiejs lepszej firmy, szukam moze znajde jeszcze

300g chyba za 8,99zł

wiec 30zł/kg i są bardzo dobre - jesli byłyby jakies lepsze drozej to moze byc - nie zalezy mi az tak na cenie , bo 90% kosztow to koszt miesa - a daje tylko salate ser dodatkowo - calosc wychodzi grosze w porownaniu do gotowca za 20zł ktory i tak był mniejszy rozmiarowo

zamrazarka skrzyniowa jest wiec moge kupic naraz  wiecej
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem że wycofany. Teraz widziałem jakieś innej firmy i smakowo i jakościowo chyba słabiej. Wołowine lubię, więc kupuje u rzeźnika i mielą na miejscu.  Jadam i tak sporadycznie, a burgerownie raczej omijam. Jakościowo i smakowo i cenowo wychodzi lepiej jak się  zrobi je samemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2018 o 00:58, Maniakalny napisał:

4 za 3zł nie osłabiaj mnie - miesa 1% pewnie jesli wogole tyle - reszta same wióry

To nie te, widziałem dzisiaj takie pakowane po 2 sztuki, w składzie 98% mięsa wołowego, sól, przyprawy i chyba tyle. Cena coś około 6 zł zdaje się, ale wielkość raczej taka McPłodowa niż dla samca alfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem dystrybutora - dzwonilem do 5 hurtowni - nikt niestety nie wysyla - osobiscie mam chyba 90km do najblizszej wiec jezdzenie nieoplacalne

 

wszystkie hurtownie w kielcach i okolicach tez obdzwonilem - nikt nie ma

 

 

edit:
trudno, zamowilem pakiet studencki z beefshopu 160 +38zł wys za 20szt
jak bedzie ok to biore wiecej 

 

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...