Skocz do zawartości
Neo2007

Urządzenie wielofunkcyjne do 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję Jw sprzętu do ok 350 zł, do sporadycznego domowego użytku. W najbliższym czasie będzie black friday może warto na coś zapolować.

Najlepiej na zamienniki (tania eksploatacja), fajnie jakby była funkcja kopiowania adf (automatyczny dwustronny).

Najlepiej nie wielkich rozmiarów. 

Zakupu dokonam tylko i wyłącznie z komputronik bądź Media expert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli użytkowanie ma być sporadyczne, to aby uniknąć problemu z zasychającymi tuszami, lepiej zdecydować się na laserowe urządzenie wielofunkcyjne, oczywiście, w Twoim budżecie rozmawiamy jedynie o opcji monochromatycznej. Najlepszy byłby tutaj Brother DCP-L2512D, ale to jest jakieś 100 zł drożej, być może uda Ci się upolować taniej w BF, warto, bo sprzęt solidny, drukuje szybko, cicho i dokładnie, bez problemu współgra z zamiennikami czyniąc eksploatację naprawdę tanią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może HP DeskJet Ink Advantage 5275? Korzystam ze starszego modelu 4675 i do sporadycznego wykorzystania nawet daje radę. Nie uświadczysz tutaj jednak automatycznego, dwustronnego kopiowania. Trzeba też uważać na zasychanie tuszu przy dłuższym nieużywaniu. Po pierwszej wymianie na bliżej nieokreślone zamienniki (czarny i kolor) miałem z tym problem (choć wg opisu tusz miał nie zasychać...). Przy kolejnej zmianie wziąłem zamienniki z ActiveJet i póki co jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dcp j-105. Kupiłem 2-3 lata temu niestety cena 200 więcej niż Twój limit. Dopiero teraz zaczyna mi się kończyć tusz czarny a w międzyczasie zużyłem jakieś 4.5 ryzy papieru. Warunek drukarka musi być cały czas podpięta pod zasilanie. Jak się przeprowadziłem i z 2-3 miesiące stała dołączona to troszkę przyschła ale czyszczenie automatyczne poradzilo sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...