Jump to content
Neo2007

Urządzenie wielofunkcyjne do 350zł

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję Jw sprzętu do ok 350 zł, do sporadycznego domowego użytku. W najbliższym czasie będzie black friday może warto na coś zapolować.

Najlepiej na zamienniki (tania eksploatacja), fajnie jakby była funkcja kopiowania adf (automatyczny dwustronny).

Najlepiej nie wielkich rozmiarów. 

Zakupu dokonam tylko i wyłącznie z komputronik bądź Media expert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli użytkowanie ma być sporadyczne, to aby uniknąć problemu z zasychającymi tuszami, lepiej zdecydować się na laserowe urządzenie wielofunkcyjne, oczywiście, w Twoim budżecie rozmawiamy jedynie o opcji monochromatycznej. Najlepszy byłby tutaj Brother DCP-L2512D, ale to jest jakieś 100 zł drożej, być może uda Ci się upolować taniej w BF, warto, bo sprzęt solidny, drukuje szybko, cicho i dokładnie, bez problemu współgra z zamiennikami czyniąc eksploatację naprawdę tanią. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może HP DeskJet Ink Advantage 5275? Korzystam ze starszego modelu 4675 i do sporadycznego wykorzystania nawet daje radę. Nie uświadczysz tutaj jednak automatycznego, dwustronnego kopiowania. Trzeba też uważać na zasychanie tuszu przy dłuższym nieużywaniu. Po pierwszej wymianie na bliżej nieokreślone zamienniki (czarny i kolor) miałem z tym problem (choć wg opisu tusz miał nie zasychać...). Przy kolejnej zmianie wziąłem zamienniki z ActiveJet i póki co jest ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dcp j-105. Kupiłem 2-3 lata temu niestety cena 200 więcej niż Twój limit. Dopiero teraz zaczyna mi się kończyć tusz czarny a w międzyczasie zużyłem jakieś 4.5 ryzy papieru. Warunek drukarka musi być cały czas podpięta pod zasilanie. Jak się przeprowadziłem i z 2-3 miesiące stała dołączona to troszkę przyschła ale czyszczenie automatyczne poradzilo sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.