Skocz do zawartości
ReedVega

Monitor VA 144Hz Freesync

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się powoli do zakupu nowego monitora. Zamiast korzystać z klasycznych rozwiązań, chciałbym spróbować czegoś nowego, czyli 144Hz, zakrzywienie itd. Monitor do zastosowań ogólnych, w tym gry. Trzymałbym się raczej przekątnej do 24" Full HD. Zależy mi też na tym, aby miał regulowaną wysokość. Budżet tak do 1300 zł max.

Na chwilę obecną wypatrzyłem takie monitory:

  • AOC C24G1
  • MSI Optix MAG241C
  • MSI Optix MAG24C
  • Samsung C24FG73FQUX

Może ktoś posiada jeden z powyższych i mógł się wypowiedzieć? A może zainwestować jeszcze w coś innego? Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wybranych przez Ciebie najbardziej polecałbym Ci Samsunga C24FG73FQUX, chyba najlepszy do wszystkiego - 144Hz + FS i minimalny czas reakcji dobrze sprawdzą się w grach, kąty widzenia i kolory (zwłaszcza świetnie oddana czerń) przydadzą się przy filmach i serialach. No i znajdziesz go poniżej 1100 zł

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hamisz napisał:

Z wybranych przez Ciebie najbardziej polecałbym Ci Samsunga C24FG73FQUX, chyba najlepszy do wszystkiego - 144Hz + FS i minimalny czas reakcji dobrze sprawdzą się w grach, kąty widzenia i kolory (zwłaszcza świetnie oddana czerń) przydadzą się przy filmach i serialach. No i znajdziesz go poniżej 1100 zł

Przejrzałem kilka recenzji i raczej się będę nastawiał na tego Samsunga C24FG73. Trochę boli fakt, że producent daje tylko 2 lata gwarancji (zamiast 3 jak producenci ww. monitorów). Z ciekawości jeszcze zapytam, czym się różni FG73 od FG70? Widziałem, że idzie go dostać za 100 zł więcej.

Edytowane przez ReedVega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...