Skocz do zawartości
Spitap

Prosty upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Chciałbym zmodyfikować komputer względem wydajności ,ale nie wiem od czego zacząć czy wystarczy wymienić kartę graficzną na lepszą czy nie ma takiej potrzeby czy może inne komponenty odstają od całości proszę o radę.Kwota jaką jestem w stanie wydać to od 500 do 1000zł, przeznaczenie gry komputerowe.

Parametry:

Procesor i5 4460 3.20 Ghz, Karta graficzna GTX 1050 2 gb , Płyta główna H81M-D R 2.0, Dysk ADATA SU800 dysk na którym jest zainstalowany system, 2 dysk Seagate 1TB ST1000, Pamięć ram 8000MB.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie zacząłem czytać Państwa zestawienia polecanych monitorów i wstrzymałem się jeszcze z zakupem ,ponieważ doszedłem do wniosku że wymienię monitor i  kupię lepsza kartę graficzną postanowiłem przyjąć pewne założenia :

1. oscyluje w zakup karty graficznej miedzy gtx 1060 ti 6 gb ,a gtx 1070 ti jeżeli powyższe komponenty na to pozwalają i dopasowanie monitora pod tą kartę graficzną.

2. chciałbym kupić w związku z tą zmianą nowy monitor który będzie posiadał następujące parametry: 

- 24 cale, wysokie odświeżanie około 144 Hz lub więcej .Obecnie posiadam  ASUS 21,5 VS228NE 1920x1080 moje preferencje to  Benq Zowie XL2411 e-Sport, AOC AG251FZ, , AOC 24,5" AGON AG251FG  przeznaczenie gry komputerowe czy g-sync to zbędny bajer czy to faktycznie się opłaca dopłacić za taki model, zastanawiałem się jeszcze nad monitorami 27 cali 1920x1080 ale wyczytałem  ,że to nie jest opłacalne rozwiązanie,ewentualnie jeżeli to będzie większa inwestycja na przyszłość modele z rodzielczoscia 2560x 1440 równieź wezmę pod uwage cale 24 lub 27 w przypadku tej rozdziałki ale nie wiem czy komputer podoła.

Proszę o pomoc i rozważenie moich propozycji modeli chyba że Państwo mają inne polecane modele na pewno rozważę ich zakup.

 

Edytowane przez Spitap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...