Skocz do zawartości
K@zik

Ramy do Ryzen 2600 i MSI B450 Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcałbym wyvbrać Ram do Ryzen 2600 i płyty MSI B450 GAMING PRO CARBON AC AM4.

Myśłałem o tym wyborze:
G.SKILL 16GB 2400MHz Ripjaws V Red CL15 (2x8GB)
Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16GB(2x8GB), 3000MHz (CMK16GX4M2B3000C15R)

Macie coś innego przyszłościowego do zaproponowania i polecenia  czy brać z tego co powyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem to mobo. Mam je razem z Ryzen 2600 i pamięciami Patriot Viper 3200mhz CL16 (czarne PCB, czerwone radiatory). Bez problemu komp się włączył od razu. Default 2666mhz jak w biosie odpalisz profile pamięci to pokażą się dwie opcje :

Profil 1 2933mhz

Profil 2 3200mhz

Bez problemu profil 2 bez ruszania timmingów i napięcia wszystko z automatu.

------------------------

Co do samego mobo , ja bym drugi raz chyba kupił tańszą płytę podstawową... Ani ten bluetooth w porównaniu z łącznością z iPhone SE nie urywa tyłka na dole w mieszkaniu zdarza mi się że przerwie a z telefonu nie, karta Wifi Intela polecana nie chodzi jakoś lepiej niż TP-Link jakiego miałem przedtem, a karta dźwiękowa to myślałem że pewniak bo pakowana do ITX drogich gdzie sie bazuje na zintegrowanych kartach, na stronach zachwalają ją, na Youtube wychwalają recenzenci, producent na pudełku od mobo nadrukował 24bit/192kHz a ja powiem tak. Jak ktoś ma/miał Xonar DX/XD lub Soundblaster Z to stwierdzi że chyba słoń komuś na ucho stanął. Dla mnie to żaden progres w tej karcie od Realteków 850-887 nie jest warte to zachwytu. Drugi raz raczej kupiłbym tańszą zdecydowanie i wsadził karty rozszerzeń z poprzedniego PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...