Skocz do zawartości
jorgus93zgr

RTX 2080 AMP i co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, udało mi się na black friday kupić następujące fanty (z czego z zasilacza mam możliwość jeszcze zrezygnować aczkolwiek wydaje mi się solidną propozycją):

1. Karta graficzna

2. Zasilacz

Do końca roku planuję zakupić resztę komponentów do budowy komputera tzn. dysk na system (na dane już mam dwa SSD 1 TB oraz HDD 1 TB), procesor, obudowa, płyta główna (mile widziana fajna karta sieciowa wifi), RAM (2 x 8 GB), chłodzenie procesora (myślę o coolerze aio). Poniżej przykładowy koszyk komponentów jakie udało mi się do tej pory wybrać:

Koszyk

Interesuje mnie konstrukcja, która w 1080p (wyższe rozdzielczości raczej nie wchodzą w grę) wytrzyma dosyć sporo (o przyszłościowości pewnie nie można rozkminiać, bo intel i tak zmieni socket :) )

Nie zależy mi na jakimś super RGB, mile widziane w stonowanej formie. W obudowie koniecznie panel z hartowanego szkła. Podzespoły dopieram z myślą o OC (8600K osiąga do 5 GHZ)

Bardzo chętnie przeczytam Wasze sugestie co do propozycji zestawów. O ile procesora jestem w miarę pewien, o tyle chętnie zobaczę opinie o MOBO, ramie i obudowie

Z góry dziękuję za każdą pomoc :) 

Edytowane przez jorgus93zgr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...