Jump to content
Sign in to follow this  
Forge

Ile warta jest ta konsola PlayStation 4 Pro, którą chcę sprzedać?

Recommended Posts

Witam. Mam do sprzedania konsole PlayStation 4 Pro. Konsola kupiłem w pod koniec sierpnia 2017 roku w elektromarkecie, więc do końca sierpnia 2019 jest jeszcze na gwarancji. Konsola nigdy się nie zepsuła i nie była oddawana do naprawy na gwarancje. Konsola jest w idealnym stanie, jest zadbana. Obudowa nie ma absolutnie żadnych uszkodzeń, zadrapań, wgnieceń czy plam. Obudowy nigdy nie otwierałem, ani nic nie ruszałem, wiec plomby (jeśli jakieś są, nie wiem bo nigdy nie miałem potrzeby otwierać obudowę konsoli) są nienaruszone. W środku tez z konsolą nic się nie dzieje, nie ma żadnych wad, działa idealnie. Pad jest też w stanie idealnym, od nowości używane były nakładki na analogi, nigdy nie grałem w nic bez tych nakładek, więc guma na analogach jest praktycznie nowa. Wizualnie pad też jest idealny, żadnych plam, czy uszkodzeń. Do konsoli dołączam wszystko to co było w zestawie z konsolą gdy ją kupiłem, czyli wspomnianego jednego pada, kabel HDMI, kabel zasilający, kabel do ładowania pada, headset (ta słuchaweczka z mikrofonem), wszystkie broszury oraz oryginalne pudełko ze wszystkimi kartonami, które były gdy kupiłem konsole. Oczywiście do konsoli dołączam też dowód zakupu, imienną fakturę VAT. Kupującemu konsole wyślę w oryginalnym opakowaniu, tak jak była zapakowana gdy ja ją kupiłem. Przed sprzedaniem konsoli zresetuję ją do ustawień fabrycznych i usunę moje konto z konsoli. Do konsoli nie dołączam żadnej gry. Ile mogę sobie zawołać za taki zestaw, czyli konsola i to wszystko co do niej dołączam? Ile to jest warte?

Edited by Forge
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile jeszcze tematów założysz zamiast po prost k.... wejść na Allegro/OLX i popatrzeć na ceny...  Tak ciężko wyliczyć samemu średnią cenę.. Co za pokolenie...

Edited by Devil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.