Skocz do zawartości
SpeeedY

Plus minus 5000 zł Komputer głównie do gier, może również pod streaming

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Kiedyś interesowałem się podzespołami komputerowymi oraz ich konfiguracjami, ale przez ostatnie dwa lata doszła praca i inne sprawy także byłem zmuszony sobie odpuścić to zainteresowanie, ale w końcu przyszedł czas na złożenie nowej maszyny, która będzie mi głównie służyć do grania, a w przyszłości może i do streamingu jeżeli będę miał jakieś natchnienie  I z taką właśnie sprawą przychodzę do Was bo zdaje sobie sprawę, że macie dużo większe pojęcie bo ostatnio w tym nie siedzę i potrzebuje pomocy  Kwota to plus minus 5 koła, zdecydowałem się już na AMD bo ceny Inteli mnie troszkę przerażają, a czas spróbwać czegoś nowego Złożyłem coś co wydaję mi się najlepszą możliwością, ale prawdopodobnie się mylę , takżę proszę o Wasze porady i co można zmienić, lub co można dodać  Proszę o opinię osób, które mają o tym pojęcie i proszę sobie darować zbędne komentarze nic nie wnoszące do mojego tematu, pozdrawiam serdecznie i dzięki z góry, pozdrówki 

PS Nie nastawiam się jakoś na podkręcanie procka bo się za bardzo na tym nie znam, także średnio mi na tym zależy 

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=422528

Ryzen7 2700,

AsRock X370 Pro4  -24zł droższa,

2x8GB RAM, 3200MHz cl16

PSU z certyfikatem 80+silver i 5letnią gwar., 

Obudowa zmieniona na nieco tańszą z oknem.  Wymagane jest okno? Ewentualnie można https://www.morele.net/obudowa-cooler-master-mb600l-w-odd-okno-czerwony-mcb-b600l-ka5n-s00-1636579/ za 188zł

zrezygnowałem z HDD w zestawieniu(SSD został taki sam), przy dzisiejszych cenach SSD można iść w 1TB SSD zamiast SSD 500GB + HDD1TB 

Kartę zostawiłem , ale ja brałbym albo najtańszą GTX1070Ti albo GTX1070 i wymienił w niedalekiej przyszłości na RTX2070 jak ceny przestaną straszyć.

Całość 5245zł

PS. dzisiaj podkręcanie wygląda o wiele prościej niz kiedyś, jest wiele poradników nawet na YT

Edytowane przez Dart9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...